Hiearchie článků
Úvod do hry


 

  0. krok - než začneme

  

 

Co vám k MyLands napsat? Pokud jste si již něco přečetli, hru hrajete, nebo vám byla s představením doporučena, tak nejspíše číst dál nemusíte. A co říct vám ostatním? Nejlépe asi popsat o čem hra je a doplnit samotný začátek hry.

 

Tedy "Vo co go II":

Po registraci na CZ server (nebo levý spodní panel s výběrem jazykové lokace hry), výběru rasy (popsáno v dalším článku) a samotném startu se objevíte ve svém hlavním městě. Současně s tím se vám objeví váš osobní rádce, kterého představuje ikona v pravo dole. Ostatně základní "Rychlý start" je popsán na wikipedii hry.

Vaším cílem bude samozřejmě rozšiřovat město a osídlovat nové a nové oblasti. K tomu všemu potřebujete suroviny, které můžete buď získávat mírovou cestou (těžit), nebo cestou násilnou (krást ostatním hráčům nebo zříceninám ovládaných přímo hrou). A k surovinám potřebujete i dělníky, takže obyvatelstvo.

Pokud budete hru vstřebávat rychle a budete prahnout po dalším vědění, doporučují si důkladně pročíst již zmíněnou wikipedii. Dost hráčů ji bohužel ignoruje. Je sice pravda, že CZ překlad není zrovna ideálním, nicméně opravdu obsahuje odpovědi na 95% herních otázek.

Posledním poradním prvkem je možnost najít si ze startu hry Mentora a stát se jeho učněm. V podstatě se jedná o koučování ze strany zkutečného hráče, který vám může pomáhat, radit a směřovat váš vývoj ideálním směrem.

 

Případné dotazy píšte prosím do komentářů pod tímto článkem - pokusím se co nejdříve objasnit :-)


>> Na tento článek se vztahuje autorské právo. Jeho kopírování, uveřejňování a upravování je bez souhlasu autora zakázáno <<