Jak vydělat ČP -> $$? ;-)


 

  99. krok - jak vydělat peníze?? :-) 

 

 

 

Vyplácení peněz, i celá hra, se točí kolem jediné věci. Jediného magického platidla, které vás může ve hře doslova kopnout o velký kus dále, nebo nakopnout váš PayPal účet. Tímto platidlem jsou Černé perly.

                                                                                                                              

Ve hře samozřejmě existují standardní suroviny, jako dřevo, kamení, železo, obilí a samozřejmě zlato. Tyto suroviny vám pro základní hru bohatě stačí. Ale právě díky ČP můžete zrychlovat určité činnosti, koupit si časově omezené zlepšení určitých charakteristik hry, vylepšovat budovy a vybavovat vašeho hrdinu artefakty.

 

Jak ČP získat? 

1. můžete si je zakoupit za reálné peníze. Přesný kurz zde uvést nemůžu, protože závisí na kupovaném množství.

2. můžete si je koupit ve hře v aukci za zlato (ČP jsou do hry vkládány automaticky ze strany serveru). V pozdějších fázích hry budete mít zlata dostatek, takže ČP budete kupovat stále

3. zabrat Slané jezero, které produkuje 20 ČP za hodinu a které může existovat až 20 dní (tedy vyprodukuje 9 600 ČP)

4. zničit Arci zříceniny, ve kterých může být až 100 000 ČP

 

Kolik za ně dostanu vyplaceno na PayPal? 

Přepočet je jednoduchý - 1OOČP = 1$, dál už to tedy závisí na aktuálním kurzu $ vs. Kč :) Kolik ČP získáte závisí pouze na vaší šikovnosti a na tom, kolik ČP budete ve hře utrácet - žádné další tajemství v tom nehledejte ;-)

 

Jak vyplýcení ingame probíhá?

Po přihlášení si otevřete Finanční účet a na záložce Vyvedení prostředků uvidíte, kolik máte ingame ČP. Minimální množství pro vyplacení je 2000 ČP, tedy 20$. Zadáte částku, PayPal účet a do 7 dnů máte prostředky připsané :)

 

 

A závěrem přehled vyplácení  - 1 109.6 $
(shrnutí k 16.8.2014)

 

                                                                                                                          

 

PÁR FAKTŮ :-)

V podstatě, opět v tom není vůbec žádná věda, uvedu zde pouze na co je dobré si dát pozor a co vám hru může usnadnit.

Hra zdarma nebo Prémium

V prvních 14 dnech hry máte čas se rozhodnout, jestli budete hrát zcela zdarma (ale bez možnosti vybírat peníze ze hry) nebo s využitím prémium, které stojí cca 650 perel/měsíc. Vyhody prémium účtu jsou jasné -  krom spousty funkci ingame je tu imožnost měnit a vybírat černé perly za realné penize a tedy je převádět na PayPal účet. 
Pokud se vám zdá 650 perel měsíc hodně věřte, že je to zanedbatelná částka cca po měsíci nebo dvou hraní, kdy máte dost armády na ničení Zřícenin 6 úrovně. A není problém si těch 650 perel získat i během jediného dne na zříceninách. 
Navíc hra dáva i bezplatné odměny na prodloužení premium účtu příkladem jsou treba:
Odměna za založení 4. města - 7 dní premium 
Odměna za zničení 7.level zříceniny - 180 dní premium 
Odměna za frakční žebříček - 360 dní premium! 

A takových questů je více! Tedy bohatě stačí zaplatit si měsíc nebo dva dle vaší aktivity a následně už si vše platíte ze získaných perel ve hře nebo odměn za úkoly! 

 

!!POZOR!! 

Pokud si v prvnich 14 dnech zvolíte hraní zdarma už nikdy na tomto účtu nebudete moct změnit na prémium účet a vybírat perly na peníze!! 

Rady na začátky (viz další články z bočního menu):

- Najděte si Mentora (krom surovin a splněného questu získate i rady a pomoc zkušeného hráče)

- V první fázi hry se soustředte na výzkum a stavějte hodně Laboratoří 

- Vyzkoumejte rychle vědu Brána tím si otevřete více ploch na stavbu a nové možnosti hry 

- Nebojte se silnějších hráčů jakmile budete mít vědu brána a otevřete ji získáte na 60 dní podpůrnou armadu na hradby, kterou jentak nějaký hráč nepřekoná.

- Vykrádejte v okolí co nejvíce neaktivních hráčů, jsou bez obrany a pro vás lehce získané suroviny! 

- Nevybírejte z kraje vojaky z odměn za questy, ušetříte si spousty surovin za jejich upgrade na silnější úroveň, vyberte si odměnu až po vyzkoumaní dané jednotky na 3.úroveň (nebojte o nic nepříjdete)

- Pokud útočíte na zříceninu nebo hráče vždy si dejte boj do kalkulačky boje. Předejdete tím zbytečným ztrátam vojáků! Na internetu je několik free kalkulaček (jedna ke stažení i zde, zanedlouho přibude i další online), nebo používejte tu ve hře - je nejjednodušší a nejpřesnější, ale za každý výpočet platíte ČP.