?ástka platná k 2.1.2015             Ocen?ní

>> ČTI JAKO PRVNÍ <<


Registrace na CZ server,
nebo jakýkoliv jiný dle výběru v levém spodním panelu s výběrem jazykové lokace.
!!! NOVINKA - zdarma bonus 20% k první koupi ?P !!!Jedná se o jedinou prohlížečovou online hru, která vím umožňuje
vyplacení získaných prostředků na Váš PayPal účet!
Hra je založena na základním principu her typu Disciples, Heroes of Might&Magic a dalších obdobných.


Vo co vlastně go? :-)

Jak jste si mohli přečíst výše - MyLands je hra, která se hraje prostřednictvím webového prohlížeče bez jakékoliv instalace. Výhoda je jasná - můžete hrát na kterémkoliv počítači s připojením na internet. Nebo i z mobilu či tabletu :)

Základní princip hry je v podstatě shodný se zmíněným Disciples nebo Heroes of Might and Magic. Kdo neznáte, přiblížím - máte město, ve kterém stavíte různé budovy (na cvičení vojska, těžbu surovin a skladiště na suroviny, špiony a další), vylepšujete je, cvičíte vojáky a zkoumáte další rozšíření, nebo-li vědu. Armádu, nebo armádu s hrdinnou poté posiláte do útoku - ať se již jedná o loupež, bourání budov, zabírání cizích dolů nebo zajetí otroků. Pokud v cíli potkáte nepřátelskou armádu, nastává boj!

Jakmile dosáhnete určité úrovně, máte možnost si najmout hrdinu a tehdy začíná sranda. Hrdina získává zkušenosti, za talentové body se učí různé schopnosti (nebo-li návyky), hrdinu můžete vybavovat artefakty, které mají samy o sobě další bonusy a zvlášnosti.

A k čemu to vše vlastně vede? K PvP Úžasný Hra je hlavně o válkách mezi hráči. Můžete samozřejmě útočit i na zříceniny, které ovládají monstra řízená hrou. Ale pravá sranda je právě v bitvách proti ostatním lidem. Zde se projeví smysl pro taktizování, úskoky v úskocích jiných úskoků, plánování a strategie - pokud tyto vlastnosti máte, je to vaše obrovská výhoda a dotáhnete to dalekoMrkající.

Jak je to s tím PayPal a vyplacením $?

Vyplácení peněz, i celá hra, se točí kolem jediné věci. Jediného magického platidla, které vás může ve hře doslova kopnout o velký kus dále, nebo nakopnout váš PayPal účet. Tímto platidlem jsou Černé perly.

                                                                                                                              

Ve hře samozřejmě existují standardní suroviny, jako dřevo, kamení, železo, obilí a samozřejmě zlato. Tyto suroviny vám pro základní hru bohatě stačí. Ale právě díky ČP můžete zrychlovat určité činnosti, koupit si časově omezené zlepšení určitých charakteristik hry, vylepšovat budovy a vybavovat vašeho hrdinu artefakty.

 

Jak ČP získat? 

1. můžete si je zakoupit za reálné peníze. Přesný kurz zde uvést nemůžu, protože závisí na kupovaném množství.

2. můžete si je koupit ve hře v aukci za zlato (ČP jsou do hry vkládány automaticky ze strany serveru). V pozdějších fázích hry budete mít zlata dostatek, takže ČP budete kupovat stále

3. zabrat Slané jezero, které produkuje 20 ČP za hodinu a které může existovat až 20 dní (tedy vyprodukuje 9 600 ČP)

4. zničit Arci zříceniny, ve kterých může být až 100 000 ČP

 

Kolik za ně dostanu vyplaceno na PayPal? 

Přepočet je jednoduchý - 1OOČP = 1$, dál už to tedy závisí na aktuálním kurzu $ vs. Kč :) Kolik ČP získáte závisí pouze na vaší šikovnosti a na tom, kolik ČP budete ve hře utrácet - žádné další tajemství v tom nehledejte ;-)

 

A závěrem přehled vyplácení  - 2 502.00 $
(shrnutí k 8.11.2016)